Zabiegi w prywatnej klinice medycznej

Zabiegi w prywatnej klinice medycznej

Gruczolak stercza to choroba, którą można skutecznie pokonać. Rozwiązaniem są zabiegi HoLEP, które wykonuje między innymi prywatna klinika medyczna. Decydując się na skorzystanie z jej usług, można być pewnym, że zabieg wykonają najwyższej klasy specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Na czym polegają zabiegi?

Holmowa Enukleacja Gruczolaka Stercza jest zabiegiem endoskopowym, wykonywanym przez cewkę moczową – polega na laserowym wyłuszczeniu gruczolaka. Prywatny szpital wykonujący zabiegi HoLEP stawia na dwudniową hospitalizację.

W zależności od decyzji lekarza zabiegi HoLEP wykonywane są albo w znieczuleniu ogólnym, albo dokręgosłupowym. Zabiegi HoLEP są bezpieczne. Obecnie jest to najbardziej nowoczesny sposób usuwania gruczolaków stercza. Co ważne, zabiegi nie dają uciążliwych dolegliwości po. Pacjent nie odczuwa ani bólu, ani podrażnienia, co ma duże znaczenie dla komfortu psychicznego.

Personel na najwyższym poziomie

Prywatna klinika medyczna to nie tylko zabiegi HoLEP, ale również laboratorium Poznań. Bez względu jednak na to, czy decydujemy się skorzystać z zabiegu, czy tylko wykonać badania krwi, możemy być pewni, że trafiamy w ręce najlepszych specjalistów. Prywatny szpital zatrudnia wyłącznie personel o bogatym doświadczeniu.

Co jednak ważne, cechuje go również pełne empatii podejście do klienta. Lekarze są wyrozumiali, chętnie tłumaczą pacjentom wdrażane leczenie. Wszystko po to, aby pacjenci czuli się bezpiecznie. Zabiegi to nie jedyne, co oferuje prywatna klinika medyczna. Laboratorium Poznań to kolejna usługa, z której warto skorzystać.