Oferta zabiegów w prywatnej kliniki medycznej

Oferta zabiegów w prywatnej kliniki medycznej

Gruczolak sterczka to choroba dotykająca coraz większą grupę pacjentów. Ci, którzy problemu chcą pozbyć się naprawdę skutecznie i w przyjaznych warunkach powinni postawić na prywatny szpital. Dobra prywatna klinika medyczna oferuje zabiegi HoLEP, które dają naprawdę bardzo dobre efekty.

Holmowa enukleacja gruczokala stercza

Zabiegi HoLEP to zabiegi endoskopowe. Prywatna klinika medyczna wykonuje je przez cewkę moczową. W trakcie zabiegu gruczolak zostaje wyłuszczony laserowo. Decydując się na taki zabieg, trzeba liczyć się z dwudniowym pobytem w szpitalu. Prywatny szpital wykonuje zabiegi HoLEP w znieczuleniu ogólnym bądź dokręgosłupowym.

Obecnie jest to najbardziej nowoczesny i jednocześnie bezpieczny dla pacjentów sposób usunięcia gruczolaków stercza. Pozwala na szybkie pozbycie się nawet gruczolaków o pojemności ponad 100 mililitrów. Po zabiegu pacjenci nie muszą borykać się ani z podrażnieniem cewki moczowej, ani z dolegliwościami bólowymi, które towarzyszą zabiegom wykonywanym innymi metodami.

Profesjonalny zabieg HoLEP

Prywatny szpital to nie tylko zabiegi HoLEP. Dobra prywatna klinika medyczna ma również laboratorium Poznań. Wykonać można w nim analizy krwi. Co ważne, prywatny szpital zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Pacjenci mogą liczyć nie tylko na fachowo wykonane zabiegi i dobrze prowadzone leczenie, ale również przyjazne podejście i poszanowanie intymności.

Prywatna klinika medyczna to najlepsze miejsce na zabiegi HoLEP. Wykonane przez wysokiej klasy specjalistów dadzą naprawdę dobre efekty.