Co oferuje prywatna klinika medyczna?

Co oferuje prywatna klinika medyczna?

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług prywatnych placówek służby zdrowia. Te publiczne cieszą się coraz gorszą opinią. Nie ma więc nic dziwnego, że prywatna klinika medyczna mająca również własne laboratorium Poznań to miejsce, któremu pacjentów nie brakuje. Prywatny szpital wykonuje między innymi zabiegi HoLEP.

Czym jest zabieg HoLEP?

Zabiegi HoLEP to holmowa enukleacja gruczolaka stercza. Mimo tak strasznie brzmiącej nazwy jest to zabieg stosunkowo prostu. Ma charakter endoskopowy i polega na wyłuszczenia gruczolaka laserem przez cewkę moczową. Obecnie jest to najnowocześniejszy i najmniej inwazyjny sposób usunięcia gruczolaka. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że taki zabieg ma w swojej ofercie dobra prywatna klinika medyczna.

Plusem zabiegu jest to, że wymaga jedynie dwudniowej hospitalizacji. Pacjenci po zabiegu nie odczuwają ani bólu, ani podrażnienia. Obecnie zabiegi HoLEP są wybierane naprawdę bardzo często.

Pomoc medyczna na najwyższym poziomie

Prywatny szpital, w którym wykonywane są zabiegi to miejsce, w którym zatrudnieni są wyłącznie najwyższej klasy specjaliści. Oznacza to, że trafia się w ręce naprawdę bardzo dobrych lekarzy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Co jednak ważne, prywatna klinika medyczna dba o to, aby lekarze, którzy w niej pracują, cechowali się również przyjaznym, pełnym empatii podejściem do pacjentów.

Prywatny szpital mający własne laboratorium Poznań to miejsce, w którym każdy pacjent zostanie otoczony najlepszą opieką. Zabiegi HoLEP to jedynie niewielki wycinek bardzo bogatej oferty.