Apaszka: dobry dodatek do każdej stylizacji

Apaszka: dobry dodatek do każdej stylizacji

Nawet najpiękniejsza sukienka czy garsonka wymaga odpowiedniej dodatków. Tylko wówczas stylizacja będzie pełna i wyjątkowa. Tym, na co naprawdę warto postawić bez względu na wiek są apaszki. Wiele osób sądzi, że pasują one wyłącznie naszym babciom. Tymczasem okazuje się, że apaszki damskie i szale jedwabne to doskonały wybór dla każdej kobiety.

Kiedy je nosić?

Zarówno apaszki damskie, jak i szale jedwabne można nosić praktycznie do każdej stylizacji. Jest to doskonały sposób, aby nabrała ona indywidualnego, wyjątkowego charakteru. Apaszki damskie i szale jedwabne pasują zarówno do casualowych stylizacji, jak i tych naprawdę eleganckich. Są niezastąpione wówczas, gdy chcemy stworzyć biznesowy look.

Jak nosić apaszki?

To, jak nosić apaszki damskie i szale jedwabne uzależnione jest między innymi od rodzaju apaszki. Jeśli decyduje się na niewielką, lekką apaszkę, możemy z powodzeniem zawiązać ją wokół szyi. Będzie ona doskonale pasować do marynarki i żakietu, ale warto włożyć ją również do białej koszuli. Apaszki sprawiają, że stylizacje nabierają nieco lżejszego charakteru. Panie, które cenią styl paryski mogą stworzyć stylizację składającą się z plisowanej spódnicy, czółenek i właśnie apaszki. Zarówno apaszki damskie, jak i szale jedwabne pasują do zwiewnych, letnich sukienek. Warto pamiętać, że apaszki można wiązać również we włosach, a także nosić zamiast paska do spodni.

Apaszki damskie i szale jedwabne to coś, co powinna posiadać każda kobieta. Panie lubiące niebanalny styl powinny pamiętać także o tym, że nadal nosić można ponczo damskie.