Szale i apaszki: niebanalny dodatek do stylizacji

Szale i apaszki: niebanalny dodatek do stylizacji

Wielu paniom zarówno apaszki, szale, jak i ponczo damskie kojarzą się z czasami, w którym nasze babcie były młode. Tymczasem okazuje się, że dzisiaj zarówno apaszki damskie, jak i szale jedwabne są znowu modne. Postawić mogą na nie kobiety w każdym wieku. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o ponczo damskie.

Kiedy po nie sięgnąć?

Apaszki damskie i szale jedwabne są niezwykle uniwersalne. Okazuje się, że doskonale pasują praktycznie do każdej stylizacji. Zarówno apaszki damskie, jak i szale jedwabne są doskonałym sposobem na to, aby swojemu strojowi nadać niepowtarzalnego charakteru. Sprawdzają się wówczas, gdy chcemy podkreślić własną indywidualność. Apaszki damskie i szale jedwabne można nosić zarówno do stylizacji codziennej, jak i tej eleganckiej. Są również niezastąpione w stylizacjach biznesowych.

Jak nosić apaszki i szale?

Okazuje się, że sposobów na to, jak nosić apaszki damskie i szale jedwabne jest naprawdę mnóstwo. Te niewielkie i lekkie doskonale prezentują się na szyi. Warto zawiązać je wówczas, gdy zamierzamy nosić żakiet bądź marynarkę. Zakładając apaszkę do czółenek i plisowanej spódnicy, wyczarujemy stylizację niczym spod słynnej wieży Eiffla. Apaszki doskonale sprawdzają się również latem. Aby wyczarować wyjątkową stylizację, wystarczy zawiązać je na szyi wówczas, gdy mamy na sobie zwiewną sukienkę.

Apaszki i szale jedwabne to coś, co wróciło do mody. Każda kobieta lubiąca wyglądać niebanalnie, a jednocześnie kobieco powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną apaszkę bądź szal jedwabny.