Zanim wypijesz filiżankę kawy

Miłośników kawy jest w naszym kraju coraz więcej. Nasze kawowe upodobania mocno jednak się zmieniły. Gatunki kawy, które jeszcze niedawno wybieraliśmy wyjątkowo często przestały cieszyć się popularnością. Chętnie wybieramy szlachetne kawy, na przykład takie, jakie oferuje Blueberry Roasters.

Szlachetne kawy dla koneserów

Blueberry Roasters został stworzony przez prawdziwych pasjonatów kawy. Dzięki temu kawa, którą oferuje Blueberry Roaster zaspokoi apetyty największych koneserów tego napoju.

Co ważne, producent kawy oferuje kawę, która została sprowadzona z najlepszych kawowych plantacji na całym świecie. Palarnia kawy kawa speciality jest więc w naprawdę bardzo wysokim gatunku. Palarnia kawy kawa speciality to pewność, że producent kawy sprowadził do palarni wyłącznie kawę pochodzącą ze świeżych zbiorów. Palarnia kawy i oferowana kawa speciality to gwarancja, że kawa jest naprawdę świeżo palona. Czas, po którym trafia ona do klientów to na ogół 14 dni.

Tylko najlepsze kawy

Kawa blend podobnie, jak kawa single origin mają swoich zwolenników i przeciwników. Kawa blend na ogół składa się z mieszanki dwóch lub więcej gatunków kawy. Kawa single origin to tylko jeden gatunek kawy, na ogół jest to kawa 100% arabica. Kawa single origin jest doceniana przez wielu amatorów kawy. Kawa blend oraz kawa 100% arabica można kupić w sklepie internetowym.

Producent kawy oferuje najwyższej jakości kawę. Kupując bezpośrednio w palarni można mieć pewność, że kawa rzeczywiście jest świeżo palona. Niewątpliwym atutem jest to, że palarnia kawy oferuje kawa speciality w dobrej cenie.