Sklep dla miłośników kawy

Osób, które zaczynają nowy dzień od wypicia filiżanki kawy jest w naszym kraju mnóstwo. Z myślą o miłośnikach tego czarnego napoju został stworzony sklep, w którym mogą zaopatrzyć się w wyśmienitą kawę.

Kawa wysokiej jakości

Aromat i smak czarnego napoju zależy w głównej mierze od jakości ziarenek kawy wykorzystanych do przygotowania naparu. Miłośnicy czarnego napoju, którzy chcą mieć pewność, że kupują kawę naprawdę w bardzo dobrym gatunku mogą wybrać Blueberry Roasters.

Blueberry Roasters to firma, które oferują wysokiej jakości kawę pochodzącą z renomowanych plantacji kawy z całego świata. Producent kawy sprzedawanej pod marką Blueberry Roasters oferuje przede wszystkim kawę arabikę. Palarnia kawy korzysta z nowoczesnego sprzętu, dlatego klienci mogą mieć pewność, że kupują kawę świeżo paloną. Kawa speciality, którą oferuje palarnia kawy zaspokoi kulinarne gusta najbardziej wymagających amatorów kawy. Kawa speciality trafia do klientów najpóźniej pod dwóch tygodniach po jej wypaleniu.

Różne rodzaje kawy

Kawa 100% arabica to tylko część oferty, którą przygotowała palarnia kawy. W asortymencie znajduje się także kawa blend. Kawa blend zawiera dużą ilość kofeiny. O poranku pobudza naprawdę błyskawicznie. Kawa single origin jest najlepszą z kaw. Zawiera tylko jeden rodzaj ziaren kawy. Kawa single origin jest jednorodna. Wyróżnia ją wyjątkowo bogaty smak. Kawa 100% arabika pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem. Smak, którym wyróżnia się kawa single origin jest wyjątkowy, ale także kawa blend ma wielu zwolenników.