Oferta skrojona na miarę potrzeb

Oferta skrojona na miarę potrzeb

Bezpieczny, funkcjonalny i wygodny dom to marzenie każdej rodziny. I trudno się dziwić temu, iż każdy dąży do spełnienia tego marzenia. Pomaga w tym firma IT-Home, która już od wielu lat specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług informatycznych – od nowoczesnych rozwiązań w usłudze smart dom, poprzez telewizję i Internet, aż po monitoring i alarmy. A ciągły rozwój firmy sprawia, iż oferowane usługi są nie tylko coraz bardziej rozbudowane, ale też coraz nowocześniejsze i bazujące na coraz nowszej technologii. Co oferuje firma IT-Home? Oto najpopularniejsze produkty z oferty

Inteligentny Dom – automatyka w mieszkaniu

Jednym z najpopularniejszych produktów dostępnych w ofercie firmy IT-Home jest Inteligentny Dom. Jest to nowoczesny system automatyki (oparty na nowoczesnych technologiach i systemach), który steruje określonymi urządzeniami i układami bez konieczności ingerencji człowieka. Jest to możliwe dzięki temu, iż wszystko jest zaprogramowane w sposób automatyczny. Dzięki temu mieszkanie w takim domu jest bezpieczne, komfortowe, wygodne i energooszczędne. A dodatkową zaletą jest fakt, iż cały system jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. 

Usługi internetowe i telewizyjne

Innym produktem w ofercie firmy IT-Home są usługi związane z Internetem i telewizją. W tym zakresie klient może dokonać wyboru spośród trzech podstawowych usług: Internet plus telewizja, sam Internet lub Internet mobilny. Każda z tych propozycji jest atrakcyjna cenowo, oparta na nowoczesnych technologiach i dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Alarmy i monitoring – gwarancja bezpieczeństwa

Firma IT-Home – oprócz Inteligentnego Domu oraz usług telewizyjnych i internetowych – oferuje też różnego rodzaju alarmy i monitoring, które mogą być wykorzystane zarówno w firmach, jak i u klientów indywidualnych. Obie usługi gwarantują bezpieczeństwo i psychiczny komfort.

Wśród innych usług oferowanych przez firmę IT-home warto wymienić: fotowoltaikę, sieci komputerowe, roboty koszące i usługi podnośnikowe.