Nauka języka – dla początkujących i zaawansowanych

Nauka języka - dla początkujących i zaawansowanych

Język angielski jest językiem międzynarodowym, którym posługujemy się nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale też po prostu wyjeżdżając za granicę czy w międzynarodowych kontaktach biznesowych. Nauka języka angielskiego jest zatem bardzo ważnym punktem w szkole, bo trzeba oswoić dzieci ze swobodnym porozumiewaniem się w tym języku.

Jeśli jednak język nie jest używany, z czasem możemy zapomnieć sporo słówek i stracić pewną płynność mówienia. Można też pogubić się w zasadach gramatycznych. Są i takie osoby, które nie miały wcześniej styczności z językiem angielskim, a chcą go poznać. Sposobem na to jest kurs angielskiego przez Internet!

Angielski przez Internet – dostępne warianty

Lekcje angielskiego dostępne są w kilku różnych wariantach. To kurs dla początkujących, dla średnio zaawansowanych, dla zaawansowanych, lekcje angielskiego „Angielski w biznesie” oraz intensywny kurs języka amerykańskiego.

W tym ostatnim przypadku poznaje się wymowę i zasady obowiązujące w tej ciekawej odmianie języka angielskiego. Kurs realizowany jest na dwóch poziomach. Łącznie zatem kurs języka angielskiego dostępny jest w 6 odmianach – każdy może wybrać taką, jaka będzie dla niego najodpowiedniejsza.

Przygotowanie do egzaminu

Internetowy kurs angielskiego dba zarówno o przekazanie wiedzy dotyczącej gramatyki, jak i słownictwa. Kursanci otrzymują specjalne zeszyty oraz płyty CD, nagrane przez rodowitych Anglików lub Amerykanów. Co więcej, mają zapewnioną też opiekę nauczyciela, który będzie poprawiać ich prace domowe. W ten sposób doskonale przyswoją materiał. Przygotują się też do zdania egzaminu i uzyskania międzynarodowego certyfikatu TELC.