Kancelaria specjalizująca się w upadłości konsumenckiej

Kancelaria specjalizująca się w upadłości konsumenckiej

Kiedy firma nie generuje zysków, a wręcz przynosi straty, dobrym rozwiązaniem może okazać się restrukturyzacja. Czasem jednak niewiele to pomaga i jedyną możliwością, aby wyjść z zadłużenia, jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Najlepsze rozwiązanie, dopasowane do konkretnego przypadku pomoże dobrać doradca prawny. 

Upadłość konsumencka firm

Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe, które ma na celu pomoc w wyjściu z długów, kiedy wiadomo, że problemy finansowe nie są jedynie przejściowe i przedsiębiorstwu trudno będzie poradzić sobie z ta sytuacją samodzielnie. Po ogłoszeniu upadłości możliwe jest częściowe, a czasem nawet całkowite umorzenie długów. Aby z sukcesem przejść cały skomplikowany proces, warto skorzystać z fachowej pomocy. Dobrze jest zwrócić się do specjalistów, którzy pracują w takim miejscu jak kancelaria upadłościowa. Jeśli sytuacja nie jest jeszcze tak zła, pomóc może kancelaria restrukturyzacyjna. Wiele kancelarii prawnych oferuje pomoc w obu przypadkach. 

Sprawdzona kancelaria upadłościowa

Fenix to kancelaria prawna, która specjalizuje się w takich sprawach jak upadłość konsumencka, restrukturyzacja, pomoc frankowiczom czy odszkodowania. Pracujący tam specjaliści już na wstępie pomogą ocenić szanse na pozytywne załatwienie sprawy, doradzą, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać i jakie dokumenty przygotować, a następnie będą czuwać nad poprawnością całego procesu. Kancelaria ma swoje siedziby w Warszawie, Białymstoku i Wrocławiu.

Można skontaktować się także przez stronę internetową: https://kancelariafenix.pl/.