Jaki wibrator kupić?

Wibrator erotyczny to bardzo popularna zabawka, o której istnieniu wiedzą nawet osoby, które nigdy w życiu nie postawiły stopy w sklepie erotycznym i nie planują się tam nigdy pokazać. Zazwyczaj jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo zróżnicowaną ofertę posiada dla nas sklep erotyczny.

Wielkość ma znaczenie

Sexshop może nam zaoferować wibratory o bardzo różnych gabarytach. Zazwyczaj na początku wybiera się stosunkowo małe zabawki, które nie odbiegają znacznie od rozmiarów pierwowzoru naturalnego, a jeśli już to są mniejsze. Nierzadko dużo mniejsze. Większe zabawki są też droższe i nieraz zdarza się, że jeśli sex shop oferuje nam coś bardzo dużego, nie jest to już typowy wibrator, a tak zwane dildo. Dildo to wibrator, który jest pozbawiony funkcji wibrowania.

Ciekawe kształty i funkcje wibratorów

Sex shop online może nam zaoferować nie tylko różne rozmiary wibratorów, ale też ich ciekawe funkcje oraz kształty. Coraz częściej są to zabawki o charakterze anatomicznym, czyli nie tyle proste „sztuczne penisy”, co dość dziwnie wyglądające, ale za to znakomicie stymulujące urządzenia o kształtach fantazyjnych. Taka zabawa formą pozwoliła zresztą na znaczne rozszerzenie funkcjonalności wibratorów.

Nie są to już tylko proste, wibrujące drążki, a zabawki, które można traktować jako dodatki do klasycznej penetracji czy korki analne. Są wibratory do zakładania na członka, wibratory do użycia przez pary równocześnie i tak zwane pulsatory, czyli wibratory, które zamiast zwyczajnie wibrować, poruszają się ruchem posuwistym.